Bentlakó társat/házvezetőnőt/gondozót nő az USAban (Egyesült Államok)

Bentlakó társat/házvezetőnőt/gondozót keres egy magyar-amerikai úriember

A hirdetés már lejárt!

Bentlakó társat/házvezetőnőt/gondozót keres egy magyar-amerikai úriember, aki egy magánkertes házban él Cleveland külvárosában, Ohio államban.

Általános napi feladatok:

  • takarítás, mosás, vasalás, kertészkedés, vásárlás, főzés és étkezés megosztása stb.
  • illetve társaság nyújtása otthon és utazások közben a testi és szellemi egészség megőrzése érdekében.

Szabadidő olyan tevékenységekre, mint a festés, a magánstúdióban való fényképezés, vagy a házon belüli biliárd és tornaterem használata, vagy pihenés, miközben a vadon élő állatokat nézik a parkszerű kertben, melyek még arra is inspirálhatják, hogy könyvet írjon, vagy új készségeket tanuljon a közeli főiskolákon.

Az ideális jelölt rendelkezik az alábbi tulajdonságokkal:

  • kiegyensúlyozott, türelmes és barátságos,
  • kiváló kommunikációs készség mind magyarul és angolul,
  • együttműködő, és rátermettség, hogy végrehajtson különböző feladatokat, hogy segítse a gondozottat.

A kiválasztott jelölt teljes ellátást és szállást kap külön hálószobával és fürdőszobával, és havonta 3000-6000 USD tiszteletdíjat a szerződéses megállapodás részeként megtárgyalandó képesítésektől függően.

A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Legalább 2 éves tapasztalat idős és/vagy beteg gondozásban,
  • jogosítvány,
  • szakápolói képesítés
Kérjük fényképes önéletrajzát küldje el.

Munkabér

  • nettó  3 000  USD  / hó