Bér- és társadalombiztosítási ügyintéző (Fejér megye)

(AJ-1457)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

BÉR- ÉS TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ
(AJ-1457)

Feladatok:
  • Műszaknaplók átnézése, ellenőrzése, javítása
  • Bérek és egyéb juttatások számfejtése, járandóságok kiszámítása, előlegek és egyéb terhelések levonása (rögzítése, ellenőrzése)
  • Dolgozókkal kapcsolatos ügyek rendezése, kereseti igazolások elkészítése
  • Év végi feladatok elkészítése (adóbevallás, adatszolgáltatás)
  • Felvétel, személyi adatok nyilvántartása, bejelentés a MEP felé
  • Betegszabadság nyilvántartása, felvezetése a segélyezési lapra
  • Táppénz számfejtése, felvezetése az egyéni segélyezési lapra
  • Terhességi segélyezés indítása, havi számfejtése
  • GYES igényléséhez szükséges iratok elkészítése, nyilvántartása, havi számfejtése
  • Családi pótlék-igények felvétele, szükséges iratok beszerzése a folyósításhoz, családi pótlék elbírálása, nyilvántartása, jogosultsági dátumok figyelemmel kísérése
  • Leszámolás után a szükséges iratok kitöltése, postázása
  • TB kártya: biztosítottak és eltartottak adatainak nyilvántartása, jelentés a MEP felé, változások felvezetése, jelentése, leszámoláskor kijelentés
  • Útiköltség utalványok elbírálása, postázása a MEP-hez
  • Hónap végén statisztikai jelentés készítése a TB ellátásokról, családi pótlékról, betegszabadságról

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Minimum 2-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Eredményorientáltság

Munkavégzés helye: Fejér megye