Bérlő-koordinátor (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Wing Zrt. a hazai és nemzetközi ingatlanpiac több mint két évtizede működő szereplője, a hazai piac legsikeresebb szereplője. Céljuk, hogy olyan világszínvonalú épületeket alkossanak, melyek ikonikus cégek ikonikus otthonai lesznek.

Bérlő-koordinátor

Feladatok

  • Ajánlatok, dokumentációk bekérése, adatszolgáltatások kezelése
  • Kapcsolattartás bérlők és kivitelezők között
  • Bérlők tervezési és kivitelezési feladatainak egyeztetése, ellenőrzése
  • Műszaki átadás-átvételi és birtokbaadási időpontok ütemezése, egyeztetése, lebonyolítása

Elvárások

  • aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • folyamatban lévő felsőfokú, elsősorban műszaki vagy gazdasági képzés
  • önálló munkavégzésre való képesség

Munkaidő

  • hétfőtől péntekig heti minimum 20 óra nap vállalása elvárt
  • rugalmas időbeosztással

Amit kínálunk

  • megegyezés szerinti bérezés
  • hosszú távú diákmunka
  • lehetőség szakmai fejlődésre
  • szakmai gyakorlat leigazolása
  • órarendhez igazodó beosztás

Előnyök

  • B kategóriás vezetői engedély

Munkavégzés helye

Budapest IX.

Budapest