Bérszámfejtő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Magyar tulajdonú teljeskörű bérszámfejtés outsource-al és bérelszámolási tanácsadással foglalkozó partnercégünkhöz keressük leendő munkatársukat. A jelenleg 10 főből álló szakmai csapathoz a partnercégek által megnövekedett bérszámfejtési állomány okán keressük új kollégájukat.

Bérszámfejtő

Feladatok

Teljes körű bérszámfejtés (outsource és kölcsönzötti állományra vonatkozóan)
Munkaidő nyilvántartások és egyéb kifizetések ellenőrzése, egyeztetése
Munkatársak beléptetése és kiléptetése
08-as bevallás elkészítése
Hatóságok felé történő adatszolgáltatás
Letiltások, levonások kezelése, rögzítése
Családi adó- és személyi kedvezmények rögzítése
Partnerekkel való kapcsolattartás
Munkaügyi asszisztensek munkájának koordinálása

Követelmények

Szakirányú középfokú végzettség
2-5 éves szakmai tapasztalat
Nexon bérprogram ismerete
Naprakész jogszabályi ismeretek
Csapatszellem
Precizitás, rendszerszemlélet
MS Office programok felhasználói szintű ismerete

ELŐNY
Társadalombiztosítási kifizetőhelyen (ellátások számfejtésében) szerzett tapasztalat
Társadalombiztosítási szakelőadói végzettség

Amit kínálunk

Támogató, családias légkör
Lehetőség szakmai fejlődésre, előrelépésre
Versenyképes fizetés
Rendszeres továbbképzések
Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület (Örs vezér tere)
Munkaidő: H-P 8-16:30
Azonnali munkakezdési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest