Beruházási projekt vezető (Pápa)

Beruházási projekt vezető

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Agroprodukt Zrt.  csapatához.

A munkakör célja:

Az Agroprodukt Zrt. éves, közép és hosszú távú beruházási tervének előkészítésében való közreműködés, a tervek végrehajtásának irányítása, ellenőrzése. A cég beruházásainak nyomon követése, koordinálása.

Feladataid lesznek:

  • A beruházási csoport irányítása;
  • Beruházásokkal kapcsolatos döntés-előkészítésekben való közreműködés;
  • Tervek átvétel előtti ellenőrzése, ellenőriztetése a megadott paraméterek és ágazati igények alapján;
  • Az elkészült tervek engedélyeztetésének intézése;
  • Egyes beruházások indításához szükséges tervek és engedélyek meglétének ellenőrzése, ellenőriztetése, a hiányzók pótlása, pótoltatása;
  • Az Agroprodukt Zrt. létesítményeinek digitalizálása, archiválása;
  • Hatóságokkal kapcsolatos ügyek intézése, egyeztetések lefolytatása, kapcsolattartás;
  • Beruházásokkal kapcsolatos szerződések előkészítése, előkészíttetése, aláíratása, kezelése;
  • Beruházásokkal kapcsolatos munkák nyomon követése, műszaki paraméterek, határidők, hatósági előírások, jogszabályok, szerződéses kötelezettségek betartása, betartatása;
  • A beruházási, fenntartási, kivitelezési munkák megszervezése, lebonyolítása, a műszaki átadás átvételi eljárás lefolytatása a műszaki ellenőrök bevonásával, teljesítési igazolás kiadása;
  • Pályázatok előkészítésének műszaki támogatása, elszámolásban való részvétel;
  • Beruházások aktiválásának szakszerű és pontos, határidőben történő előkészítése;
  • Az Agroprodukt Zrt. éves beruházásainak összeállításában való részvétel, ágazatokkal történő egyeztetések lebonyolítása.

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Egészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat

Téged keresünk, ha

  • Rendelkezel szakirányú (építész vagy építőmérnök) felsőfokú végzettséggel;
  • Min. 5 év tapasztalattal a következő területeken: tervezés előkészítése, kivitelezés előkészítése és bonyolítása, engedélyeztetési eljárások lebonyolítása, költségvetés készítés;
  • Kiemelkedő Office ismeretekkel rendelkezel;
  • Pontosan, precízen és önállóan végzed a munkád;
  • Magas szintű problémamegoldó, analitikus gondolkodás és jó kommunikációs képesség jellemez;
  • Proaktív személyiség vagy;
  • Van "B" kategóriás jogosítványod.

Agroprodukt Zrt.  a Bonafarm Mezőgazdasághoz tartozó agrárvállalkozás. Sikerünk a vidék kedvező adottságainak hasznosításán, a magyar mezőgazdasági hagyományok tiszteletben tartásán, a korszerű gazdálkodáson, a technológiai fejlesztéseken, valamint munkatársaink szakértő és felelősségteljes munkáján alapszik.
A Agroprodukt Zrt.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.

Pápa