Beruházási projektvezető (2976) (Magyarország)

Beruházási projektvezető (2976)

Piacvezető gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • 5-10 millió dolláros beruházási projektek end-to-end vezetése;
  • A projektek összehangolása a társosztályokkal;
  • Átfogó projektterv kidolgozása;
  • Technikai specifikáció készítése;
  • Beszállítók tendereztetése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök);
  • Komplex ipari beruházásokban szerzett tapasztalat;
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • 2 éven belül előrelépési lehetőség főmérnöki pozícióba;
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Magánegészségügyi ellátás;
  • Cafeteria, bónusz;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben.

A munkavégzés helye

Magyarország