Beruházási/építési projektmenedzser - infrastruktúra,közmű (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk Magyarország egyik piacvezető tervező, mérnöki szolgáltató, projektmenedzsment vállalata. Projektjeik között gyáregységek, irodaházak, nagyobb volumenű lakópark és egyéb kivitelezési projektek tartoznak.

Beruházási/építési projektmenedzser - infrastruktúra,közmű

Feladatok

  • közreműködés debreceni beruházásunk projekt-előkészítési és megvalósítási munkájában
  • a projektben résztvevő kivitelezők helyszíni koordinációja és számonkérése
  • a projekt mélyépítési szakági műszaki ellenőrzése
  • műszaki tartalmak folyamatos ellenőrzése, javaslatok tétele nem megfelelőségek kezelésére, hibajavításokra
  • kapcsolattartás a megrendelővel, szakági kollégákkal, kivitelezőkkel
  • kivitelezés közbeni műszaki változások szakmai- és költségkontrollja
  • megbeszélések, szakági koordinációkon való részvétel, azok dokumentálása
  • részvétel műszaki kérdések megoldásában

Követelmények

Elvárások:

  • építész- vagy építőmérnöki felsőfokú végzettség
  • 3+ év lebonyolítói, műszaki ellenőri vagy építésvezetői munkakörben szerzett tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban, írásban
  • magas szintű MS excel tudás
  • precíz, megbízható munkavégzés
  • csöves, vizes területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • tapasztalat MS Project-tel vagy hasonló projekt menedzsmentet támogató szoftverrel
  • generálkivitelezői tapasztalat (lehetőleg ipari területen)
  • érvényes vagy rövid határidővel megszerezhető műszaki ellenőri jogosultság(ME-M, ME-KÉ, ME-VZ)

Amit kínálunk

  • kiemelkedő havi bérezés
  • cafetéria
  • éves bónusz
  • egészségbiztosítási szolgáltatás
  • angol /német vállalati nyelvtanulási lehetőség
  • specifikus szakmérnöki képzések
  • bejárás támogatás 100 %-ban

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen