Beszállító fejlesztő minőségbiztosítási mérnök / SD mérnök (Tatabánya)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Tapasztalt szakembert keresünk a következő pozícióba, autóipari termékeket gyártó vállalat számára:

Beszállító fejlesztő minőségbiztosítási mérnök / SD mérnök

Feladatok

  • A beszállítók fejlesztése, minőségügyi reklamációk intézése;
  • A beszállító teljesítmények, képességek és kapacitások felmérése;
  • Beszállítói auditok tartása, beszállítók értékelése;
  • Javító intézkedések bevezetésének ellenőrzése a beszállítóknál;
  • Folyamatok fejlesztésére javaslattétel;
  • Beszállítók látogatása;
  • Új termék bevezetések támogatása, új beszállítók kiválasztása, validálása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • 3-5 év releváns tapasztalat;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Utazási hajlandóság (20-30%).

Amit kínálunk

  • Kimagasló juttatási csomag;
  • Albérlet támogatás a költözőknek VAGY bejárás támogatása;
  • Bővülő multinacionális vállalat;
  • Szakmai képzések;
  • Karrier lehetőség;
  • Fiatalos csapat.

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Jelentkezek az állásra a [email protected] email címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol vagy német nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor oldalunkon tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/837-5258 (Falucskai Ágnes)

Tatabánya