Beszállítói minőségbiztosítási mérnök (Pécs)

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Multinacionális partnercégünk pécsi gyártóegységébe keresünk minőségbiztosítási mérnököt beszállítói oldalra.

Feladatok

  • Napi szintű minőségbiztosítási támogatás nyújtása a beszállított termékeknél
  • A nem-megfelelő beszállítói termékek kezelése
  • Beszállítóhoz való hibás termék visszajuttatás folyamat irányítása
  • Beszállítói minőségi hibák kiváltó okainak meghatározása, hatékony minőségügyi megoldások végrehajtása
  • Beszállítói minőség folyamatos monitorozása, fejlesztése
  • Beszállítói minőségbiztosítási auditok lefolytatása
  • Javító intézkedések végrehajtása a beszállítói minőségügy és a nem-megfelelő minőségből adódó költségek szintjén

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló, magabiztos, konstruktív és proaktív munkavégzés
  • Átlagon felüli problémamegoldó készség, illetve gyors döntési képesség

Előny

  • ISO TS / IATF valamint VDA tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Lakhatási/letelepedési támogatás
  • Karrier és fejlődési lehetőségek
  • Folyamatos szakmai tréningek

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs