Beszállítói minőségügyi mérnök (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Beszállítói minőségügyi mérnök

Az Ön új cége
Nemzetközi nagyvállalati partnerünk gyártási kapacitásának intenzív bővülése nyomán új munkatársat keres Beszállítói Minőségbiztosítási Mérnök pozícióba.

Feladatai az új pozícióban:

  • Beszállított alkatrészekkel és alapanyagokkal kapcsolatosan felmerülő problémák kezelése
  • Bejövőáru minőségügyi ellenőrzésének koordinálása és felügyelete
  • Szükség esetén azonnali intézkedések meghatározása
  • Beszállítói reklamáció kezelése során a gyökérok elemzés és helyesbítő intézkedések bevezetésének kiértékelése, nyomonkövetése
  • Aktív részvétel a vevői minőségbiztosítási auditokon

Mire van szüksége a sikerhez

  • A pozíció sikeres betöltéséhez mindenképpen szükséges a felsőfokú műszaki végzettség, az analitikus gondolkodás és a jó problémamegoldó készség.
  • Fontos a tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban, illetve a hasonló munkakörben szerzett, minimum 2 éves tapasztalat.

Mire számíthat partnerünktől

  • Multinacionális nagyvállalati környezet
  • Cafetéria, Vállalati prémium
  • Lojalitási bónusz, dolgozói kedvezmények
  • Részvétel a cég portfóliójában egyedülálló projektben

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol önéletrajzát.