Beszállítói projekt minőségbiztosítási mérnök (Veszprém)

A hirdetés már lejárt!

Beszállítói projekt minőségbiztosítási mérnök

Leírás

Veszprém megyei partnerünk részére keresünk beszállítói projekt minőségbiztosítási munkatársat!

Feladatok

  • A beszállítói komponensek érvényesítése időben a projekt mérföldköveivel szemben
  • Komponensek megfelelőségének biztosítása
  • Projektekkel kapcsolatos problémamegoldás
  • Eszkaláció projekt minőségirányítási mérnök, projekt beszerzés felé
  • Műszaki probléma esetén beszállítói találatok alapján projekt fázisban, szükség esetén rajzi módosítások kezdeményezése
  • Beszállítói lánc koordinálása projekt fázisban beszállítói minőségirányítási kézikönyvnek megfelelően
  • Széria beszállítói minőségirányítási csapat, valamint a PDCA menedzsment támogatása

Elvárások
  • Felsőfokú, mérnöki végzettség
  • Minőségbiztosítási területen legalább 3 éves tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Magabiztos fellépés
  • Projekt menedzsment ismeretek

Amit kínálunk
  • Személyre szabott tehetségmenedzsmentet, képzéprogramot biztosítunk
  • Magán egészségbiztosítás (Medicover)
  • Employee Assistance Program
  • Fix 13.havi fizetés, teljesítmény bónusz, cafeteria
  • Fiatalos csapat, kiemelkedő csapatmunka

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém