Beszerzési adminisztrátor (Veszprém)

62 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, mintegy 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A 33 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Beszerzési adminisztrátor

Amiben számítunk rád

  • a beszerzési területen használt napi, heti, havi statisztikák, kimutatások elkészítése
  • a vállalatirányítási rendszer használata, információk, adatok kinyerése, feldolgozása
  • a működéshez használt háttérprogramok használata, adatok fel-és letöltése, feldolgozása
  • versenytársak webáruházainak figyelemmel követése, akciók, promóciós megjelenések dokumentálása
  • akciók, promóciók megjelenésének ellenőrzése, dokumentálása
  • kapcsolattartás társterületekkel, társosztályokkal

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz

  • MS Office felhasználói ismeretek, kiemelten Excel
  • fejlett problémamegoldó képesség
  • helyzetfelismerés, gyors felfogóképesség
  • jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • önálló problémamegoldásra és csapatmunkára alkalmas személyiség
  • monotónia tűrése

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • kereskedelmi területen szerzett tapasztalat

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni

  • inspiráló feladatok
  • stabilitás
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú munkalehetőség
  • br. 30.000 Ft cafeteria

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém