Beszerzési adminisztrátor (Veszprém)

Beszerzési adminisztrátor

60 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, mintegy 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét jellemzi cégünket. A 34 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője. Legyél Te is a csapatunk tagja!

Amiben számítunk rád

  • Beszerzési területen használt napi, heti, havi statisztikák, kimutatások elkészítése
  • A vállalatirányítási rendszer használata, információk, adatok kinyerése, feldolgozása
  • A működéshez használt háttérprogramok használata, adatok fel-és letöltése, feldolgozása
  • Versenytársak webáruházainak figyelemmel követése, akciók, promóciós Megjelenések dokumentálása
  • Akciók, promóciók megjelenésének ellenőrzése, dokumentálása
  • Kapcsolattartás társterületekkel, társosztályokkal

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz

  • MS Office felhasználói ismeretek, kiemelten Excel
  • Fejlett problémamegoldó képesség
  • Helyzetfelismerés, gyors felfogóképesség
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • Önálló problémamegoldásra és csapatmunkára alkalmas személyiség
  • Monotónia tűrése

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Kereskedelmi területen szerzett tapasztalat

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni

  • Inspiráló feladatok
  • Stabilitás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • Bruttó 30.000 Ft cafeteria, már az első teljes hónaptól

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém