Beszerzési asszisztens (Üllő)

Beszerzési asszisztens

Feladatok

  • beszerző támogatása
  • termékekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok
  • beszerzési árak karbantartása
  • beszállító cégekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailben
  • számladifferenciák ellenőrzése
  • kapcsolattartás üzletekkel, központi társosztályokkal

Elvárások

  • adminisztratív területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret, haladó szintű Excel tudás
  • önálló precíz munkavégzés, analitikus gondolkodásmód, kommunikatív és proaktív személyiség, monotonitás tűrés

Előnyök

  • kereskedelmi végzettség
  • angol vagy német nyelvtudás
  • beszerzési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil céges háttér
  • kulturált munkakörnyezet
  • fiatalos csapat
  • további karrier lehetőség
  • ingyenes céges buszjárat Budapestről, saját autóhasználat esetén üzemanyag hozzájárulás

Munkavégzés helye

2225 Üllő, Zsaróka út. 8.

Üllő