Beszerzési asszisztens (Üröm)

A Mérleglabor Kft. laboratóriumi, ipari méréstechnikai termékeket ,automata mérlegeket és fémdetektorokat forgalmazó cég beszerzési asszisztens munkakörbe munkatársat keres.

A Mérleglabor Kft. laboratóriumi, ipari méréstechnikai termékeket ,automata mérlegeket és fémdetektorokat forgalmazó cég

beszerzési asszisztens

munkakörbe munkatársat keres.

Feladataid lesznek:

  • Cégünk import folyamatainak teljes körű ügyintézésében való részvétel. Folyamat végigkísérése árajánlattól, teljesítésig.
  • Gyártó cégekkel és ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás.
  • Napi szerviz feladatok koordinálása, támogatása, adminisztrációs feladatok előkészítése.
  • Rendelések teljes dokumentációjának nyilvántartása

Akit keresünk:

  • Aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudása van (szóban és írásban)
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik
  • Középfokú vagy magasabb iskolai végzettséggel rendelkezik
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalata van
  • Megbízható, önálló, pontos munkavégzésre alkalmas
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség jellemzi, ügyfélközpontú

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kulcs-Soft program ismerete
  • Méréstechnikával kapcsolatos ismeretek, tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Évek óta dinamikusan fejlődő, stabil, magyar tulajdonban levő vállalkozás, emberi léptékű munkavégzés
  • Összetartó és egymást segítő munkatársak
  • Fix munkaidő (8:00-16:30-ig), szabad hétvégékkel
  • Változatos munkahelyi kihívások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • 2 évre szóló munkaszerződés

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2096 Üröm

Üröm