Beszerzési diszpécser (Debrecen)

Beszerzési diszpécser

Leírás

Multinacionális debreceni partnercégünk számára keresünk Beszerzési diszpécser munkakörbe új kollégákat, az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Pontos és megfelelő mennyiségű alkatrészek/anyagok szállításának nyomon követése, biztosítása
  • Anyagbeérkezések figyelemmel kísérése, szállítási problémák kezelése
  • SAP adatkezelés
  • Megrendelések feldolgozása, megrendelési mennyiségek optimalizálása, szállítási határidők nyomon követése

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 év multinacionális környezetben szerzett tapasztalat megrendelés kezelés/alapanyagbeszerzés területén
  • Kommunikációképes német és angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú álláslehetőség
  • Versenyképes juttatás
  • Támogató csapat
  • Multinacionális környezet

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen