Beszerzési- és logisztikai koordinátor (Budapest)

2013-ban alapított, 100%-ban magyar tulajdonú szállítmányozással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Beszerzési- és logisztikai koordinátor

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, 5-8 év munkatapasztalat,
  • Import beszerzésben, import szállítmányozás területén szerzett tapasztalat,
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás, elsősorban írásbeli kommunikációhoz,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office),
  • Kitűnő szervező készség, képesség több folyamat párhuzamos kezelésére,
  • Rugalmas, probléma megoldó hozzáállás, jó logikai készség,
  • Önálló döntéshozatali képesség,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Precíz, pontos, felelősségteljes, igényes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Kiemelt előnyt jelent a kínai beszerzésben vagy Távol-keleti tengeri szállítmányozásban való jártasság, munkatapasztalat,
  • Adatbázis kezelési ismeretek

Feladatok:

  • Távol-keleti gyártó cégek és termékek felkutatása Ügyfeleink igényei alapján,
  • Ajánlatok, kalkulációk készítése,
  • Gyártás, beszerzés megszervezése,
  • Megrendelések teljes körű logisztikai lebonyolítása, tengeri konténeres- és gyűjtő szállítmányokkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés és adminisztráció, vámkezelés előkészítése-, intézése alvállalkozón keresztül,
  • Szállítmányozási rendszer kezelése, szállítmányok adatainak rögzítése,
  • Dokumentációk kezelése,
  • Jelentések, beszámolók elkészítése,
  • Folyamatos kapcsolattartás ügyfeleinkkel, külföldi partnerirodánkkal, gyártókkal és alvállalkozókkal a teljes folyamat zökkenőmentes lebonyolítása érdekében, ,

Megbízóról:, 2013-ban alapított, 100 %-ban magyar tulajdonú vállalkozás, mely Távol-keleti beszerzés teljes körű lebonyolításával, tengeri import szállítmányozás megszervezésével foglalkozik.

Amit kínálunk:

  • Sokrétű tapasztalatszerzési lehetőség, teljes import folyamat megismerése, fejlődési lehetőség,
  • Stabil háttér, régóta működő magyar cég, hosszútávú lehetőségek,
  • Kedves, barátságos, támogató munkatársak, jó csapat,
  • Tágas, zöld kertre néző iroda a XI. kerületben, tömegközlekedéssel jól megközelíthető helyen

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!

Budapest