Beszerzési gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Grundfos, szivattyúk forgalmazásával és gyártásával foglalkozó partnercégünk, a globális fenntarthatósághoz úttörő vízi technológiák gyártásával járul hozzá, amelyek javítják az emberek életminőségét és gondoskodnak a bolygóról.

Beszerzési gyakornok

Feladatok

  • Havi jelentések készítése/frissítése Excel/PPT formátumban
  • Rendszeres kapcsolattartás a társosztályokkal (írásban és szóban)
  • Kommunikációs feladatok, mint például anyagok készítése, írott tartalmak létrehozása, kommunikációs stratégia tervezése és végrehajtása
  • Digitális eszközök használata és karbantartása (SharePoint és Jira)

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felsőfokú, aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Magabiztos MS Office ismeretek

Munkaidő

  • Heti minimum 15-20 óra vállalása rugalmas munkarendben

Amit kínálunk

  • Bruttó 2254 Ft/óra
  • Home office lehetőség
  • Hosszú távú diákmunka
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Nemzetközi csapat

Előnyök

  • Érdeklődés digitális eszközök, változásmenedzsment, mérnöki terület vagy beszerzés iránt
  • Jira és/vagy SharePoint ismerete
  • Erős szóbeli és írásbeli kommunikációs készségek

Munkavégzés helye

Budapest VI.

Budapest