Beszerzési gyakornok - Budapest, XIII. kerület (WHC0219) (Magyarország)

Beszerzési gyakornok (WHC0219)

Partnerünk üzleti szolgáltatásokat és technológiai megoldásokat kínáló vezető globális vállalat, mely ügyfelei tevékenységéhez az alábbi területeken nyújt sokrétű támogató szolgáltatásokat: pénzügy, számvitel, ügyfélkapcsolat irányítás, beszerzés és beszállítói lánc (supply chain), bankszolgáltatások, biztosítás, elemző könyvviteli szolgáltatások, IT infrastruktúra- és szoftverszolgáltatások.

Feladatok:

  • Adminisztratív támogatás a beszerzés területén
  • Megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Elemzések és riportok készítése
  • Belső adatbázisok frissítése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Back Office feladatok ellátása

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony - gazdasági területen Aktív,
  • Magabiztos angol nyelvtudás (ezen felüli idegen nyelv ismerete előnyt jelent)
  • Erős analitikai készségek
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • SAP ismeret előnyt jelent

Munkavégzés helye

Home office munkavégzés