Beszerzési igazgató (Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi tulajdonban lévő gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalt vezetőt az alábbi pozícióba:

Beszerzési igazgató

Feladatok

  • Stratégiai és projekt beszerzői csapat teljeskörű irányítása (kb. 15 fő);
  • Beszerzésre vonatkozó KPI-ok teljesítése;
  • A budget felelősség vállalása;
  • Beszállítói kockázatok minimalizálása;
  • Kulcs beszállítói tárgyalásokon részvétel;
  • Riportolás a gyárigazgató és az európai beszerzési igazgató részére.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Elektronikai gyártó vállalatnál szerzett releváns felsővezetői tapasztalat;
  • Autóipar ismerete;
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Piacképes, motiváló bérezés, cafeteria, bónusz és vállalati gépjármű magánhasználatra is.

Munkavégzés helye

  • Veszprém

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Veszprém