Beszerzési referens (Budapest)

Gyógyszerekkel, orvos szakmai anyagokkal, egészségügyi gépekkel, berendezésekkel foglalkozó, nagy múltú, nemzetközi hátterű Cégcsoport gyógyszer nagykereskedelmi területre keres irodai munkára

Beszerzési referens

munkatársat.

Feladatok

A kijelölt beszállítókra vagy megadott speciális termékcsoportra vonatkozó beszerzési tevékenység (országos tender beszerzések) ellátása a zökkenőmentes, teljes körű gyógyszerellátás biztosítása érdekében.

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség (előny a felsőfokú)
  • beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • MS Office csomag erős, felhasználói szintű ismeret (Excel, Word)
  • Pontosság, precizitás, szoros határidők betartása
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatmunkára
  • Jó problémamegoldó készség, folyamatszervezési ismeretek
  • Analitikus és rendszerszemlélet
  • Tanulásra való hajlandóság

Előnyök

  • Egészségügyi/gyógyszeripari területen szerzett tapasztalat
  • Egészségügyi ügyvitelszervező diploma
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Mielőbbi munkakezdés

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, kulturált munkakörnyezet
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés, utazási hozzájárulás
  • Jó csapatszellem

Munkavégzés helye

Budapest, V. kerület

A fényképpel ellátott önéletrajzokat a hirdetésben megjelölt elvárások megléte esetén a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk. Egy kb. munkabér igényt kérünk szépen a jelentkezésnél feltüntetni.

Budapest