Beszerzési specialista (Oroszlány) (Oroszlány)

Oroszlányi munkavégzésre új kollégát keresünk! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk oroszlányi munkavégzésre keres Beszerzési specialista munkatársat.

Az Exact Systems cégcsoport, az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, amely a világ 13 országában nyújt, több, mint 900 ügyfelének, minőségügyi, gyártási, illetve szakmai tanácsadói szolgáltatásokat. Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk Oroszlányi munkavégzésre új kollégát keres.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a meglévő belföldi és külföldi beszállító partnerekkel és az anyacéggel
  • A megrendelések tervezése a termelési és értékesítési igényeknek megfelelően, a teljesítés nyomon követése, számlaellenőrzés
  • Új beszerzési lehetőségek felkutatása, ezek értékelése
  • Reklamációkezelés, kivizsgálás
  • Szerződések előkészítése, rögzítése a rendszerben
  • Dokumentációk kezelése, auditokon való részvétel, számlaellenőrzés
  • Társosztályokkal szoros együttműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Magabiztos Excel tudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Biztos, stabil hosszútávú munkalehetőség- határozatlan idejű szerződés
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamatra számíthat

Oroszlány