Beszerzési ügyintéző (Budapest)

Beszerzési ügyintéző

Milyen feladatok várnak rád:

  • A beszerző adminisztratív támogatása
  • Új termékek belistázása
  • Saját importcikkek kiválasztásával, megrendelésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Ár-összehasonlítások készítése a döntéshozatalhoz, árváltozások rendszerben való rögzítése
  • Szállítói dokumentációk adminisztrációja, a döntéshozatalhoz szükséges manuális előkészítési munkák bonyolítása
  • Akciós kiadványokkal és egyéb akciós aktivitásokkal kapcsolatos adminisztráció
  • Reklamációkezelés, státuszkarbantartás
  • Szoros kapcsolattartás az áruházakkal, társosztályokkal és a szállítókkal
  • Teljes körű szállítói és áruházi levelezés kezelése

Amit elvárunk:

  • Rendelkezz minimum középfokú végzettséggel (gazdasági vagy kereskedelmi területen)
  • Legyen legalább 1 éves munkatapasztalatod
  • Rendelkezz erős multitasking képességgel
  • Magabiztosan kezeld a táblázatkezelő programot
  • Kommunikálj középfokon angolul
  • Legyél önálló és talpraesett, ugyanakkor aktív a csapatmunkában

Előny:

  • Adminisztrációs, beszerzési vagy kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismeret

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, megbízható, magyar vállalat vagyunk
  • Családias a légkör, és segítőkészek a kollégák – egy közösséget alkotunk
  • Változatos, kihívásokkal teli, kreatív feladatok várnak
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség vár
  • Szerethető munkahely vagyunk
  • Employee Assistance programmal támogatunk
Budapest