Beszerzési ügyintéző, adminisztrátor (Felsőzsolca)

Rólunk:

Iparban használatos, műszaki jellegű termékek (ipari tömlők) magyarországi nagykereskedése vagyunk már 2004 óta. Vevőink ipari cégek. Egy nagy európai gyártói csoport családias légkörű magyar leányvállalata vagyunk.

Beszerzési ügyintéző, adminisztrátor

Feladatod, hogy angolul lebonyolítsd az import árubeszerzéssel kapcsolatos ügyintézést, ajánlatok, árlisták, rendelések, visszaigazolások, kapcsolódó nyilvántartások precíz, pontos adminisztrálását, fuvarok rendelését, és a beérkező áruk ellenőrzésében is közre kell működni. Te leszel akit kérdezgetünk, hogy mikor milyen áru várható, és varázsold már ide gyorsabban :)

Feladatok

  • Ügyintézés angol nyelven
  • Szállítmányok érkeztetése, szervezése
  • Megrendelések kiadása, reklamációk kezelése
  • Visszaigazolások, árak, határidők követése, ellenőrzése, betartatása
  • Összedolgozni a többiekkel :)

Szakmai ismeretek

  • Felhasználói számítógépes, excel, outlook
  • Angol nyelvtudás

Emberi tulajdonságok

  • Figyelmesség, logikus gondolkodásmód, szereted ha rendben, rendszerben vannak a dolgok

Előny, ha...

Ha van jogsid, kocsid, egyszerűbb az élet, de nem ezen fog múlni. Ha véletlen használtál már Navision rendszert, ne tartsd titokban. Előnyös, ha nagyon jól tudod használni a számítógépet. Ha hasonló munkakörben már dolgoztál, könnyebben megy majd a betanulás. Jó műszaki érzékkel a termékeket könnyebben tanulod.

Amit kínálunk

Ne jelentkezz, ha...

  • Ha még soha sehol nem dolgoztál
  • Ha csak multinacionális környezetben érzed otthon magad
  • Ha csak hirtelen ki akarsz próbálni valami újat - mi hosszú távra keresünk
  • Ha gyenge vagy angolból

Egyéb információk

Technológiák, eszközök Microsoft teams, exchange, otlook, office 365, excel Android mobil, Laptop, ügyviteli szoftver (lelke van)

Az ideális jelentkező

Aki a munkában odateszi magát, azt a csapat eddig mindig befogadta, nem kell egyen személyiségnek lenned ehhez. Mivel a feladataink összefüggenek a többiekével, egymásra vagyunk utalva, ha valaki jól csinálja a saját részét, a többiekét is segíti. Ami általában mindenkiben megvan nálunk, az a humor, egymás tisztelete, és szeretjük a kihívásokat.

Munkaidő: H-P 08.00-16.30 ebédszünettel

Munkavégzés helye: Felsőzsolcai ipari park

Bérezés: Nyelvtudásnak, tapasztalatnak megfelelő bérezés

Bérsáv: Br. 430.000-520.000 + cafeteria

Bérigény megjelöléssel, fényképes önéletrajzzal. Mindenkinek visszajelzünk.

Felsőzsolca