beszerzési vezető (Vác)

Partnerünk egy multinacionális háttérrel rendelkező termelő vállalat. Telephelyük Váchoz közel található.

beszerzési vezető

Feladatok

  • A beszerzési igények előrejelzése
  • Anyagok és szolgáltatások megrendelése
  • Az árajánlatok felülvizsgálata, beszerzési igénylések előkészítése
  • Beszerzési rendelések jóváhagyása és kiadása
  • A beszerzési tevékenység nyomon követése.
  • Felmerülő problmák, reklamációk kezelése
  • Beszerzői csapat vezetése
  • Raktári csapat közvetett irányítása

Követelmények

  • Beszerzéssi pozícióban szerzett több éves tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Kommunikációs és együttműködési készség
  • Tárgyalási, kapcsolatépítési képesség
  • Önállóság és döntések meghozatala, felvállalása

Amit kínálunk

Amit a partnerünk kínál:

  • Versenyképes alapbér és csomag
  • Kihívásokkal teli munkakörnyezet
  • Támogató légkör

Munkavégzés helye

Vác

Vác