Beszerzési vezető (Komárom)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Beszerzési vezető

Feladatok

  • Felelős a cég teljeskörű beszerzési tevékenységéért, stratégia kialakításától, kategória menedzsmenten keresztül az operatív végrehajtásig;
  • Vezeti a vállalat beszerzési csapatát (operatív beszerzés egy vezetőn keresztül és közvetlenül a stratégiai beszerzők). KPI-okat határoz meg és követi teljesülésüket;
  • Beszerzési stratégiákat alakít ki és hajtat végre direkt, indirekt anyagokra és CAPEX beszerzésekre. Kategória menedzsment rendszert épít fel és működtet a fő anyagcsoportokra;
  • Fejleszti a vállalat teljeskörű beszerzési tevékenységét. Felépíti és működteti a jó kapcsolatokat az anyavállalat beszerzési szervezetével;
  • Felelős a Beszerzési kézikönyv kialakításáért, naprakészen tartásáért és oktatásáért az igénylők számára is. Javaslatokat tesz a beszerzés rendszereinek (IT, nyilvántartás, stb.) fejlesztésére;
  • Vezeti a szerződéskötési tárgyalásokat és menedzseli a szerződéskötéseket a stratégiai beszerzők támogatásával. Beszállító kiválasztási és beszállítófejlesztési stratégiát alkot és hajtat végre;
  • Támogatja az Operatív Beszerzési vezetőt ellátási gondok esetén az eszkalációs és érdekérvényesítési feladatokban;
  • Képviseli a területét külső és belső auditok során, felelős a javító és fejlesztendő intézkedések végrehajtásáért;
  • Felelős a vonatkozó jogszabályok és belső szabályzatok betartásáért, kiemelt figyelemmel a vállalat működését meghatározó átfogó szabályzatokra: Etikai es Üzleti, Magatartási Kódex, összeférhetetlenségi-, EBK- és adatvédelmi szabályok. Munkája során figyel a minőségcélokra és azok megvalósulására;
  • Képviseli a beszerzési szervezetet a menedzsment és a társterületek felé. Aktív kapcsolatokat tart fenn a cég társosztályaival, különös tekintettel a Tervezés, Fejlesztés és értékesítési csapatokra.

Elvárások

  • Beszerzési, logisztikai és készletgazdálkodási ismeretek;
  • Project management ismeretek;
  • Alapos piaci, és áruforgalmi ismeretek;
  • Stratégiai beszerzési és kategória menedzsment ismeretek;
  • LEAN v. egyéb folyamatos fejlesztési program ismerete előny;
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség, logikus rendszer szemléletű gondolkodás, precizitás és csapatmunka;
  • Min. 3 év beszerzési vezetői tapasztalat;
  • Angol haladó írásban és szóban;
  • Microsoft Office irodai alkalmazások;
  • Vállalatirányítási rendszerek (SAP) ismerete;
  • Gyártó (ideálisan vegyipari gyártó) cégnél szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Multinacionális környezet;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Work-Life balance;
  • Önálló munkavégzés;
  • Céges autó magánhasználatra is.

Előnyök

  • ARIBA ismerete;

Munkavégzés helye

  • Komárom

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Komárom