Beszerző (Miskolc)

Dinamikusan fejlődő Miskolci székhelyű, magyar tulajdonú cégcsoporthoz keresünk BESZERZŐ kollégát.

Dinamikusan fejlődő Miskolci székhelyű, 100% ban magyar tulajdonban lévő

cégcsoportunkhoz keresünk BESZERZŐ kollégát az alábbi feltételekkel.

Főbb feladatok:

  • Beszerzési stratégia követése
  • Rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal és a házon belüli társosztályokkal
  • Projektek támogatása beszerzési oldalról
  • Ártárgyalások önálló lebonyolítása
  • Megrendelések kiadása, dokumentációja
  • Készletek figyelése, optimalizálása
  • A verseny- és piaci helyzet figyelemmel követése, illetve értékelése, piaci elemzések készítése
  • Új beszállítók felkutatása, kiválasztása, értékelése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel
  • Nyitott, dinamikus, proaktív személyiség
  • Problémamegoldó gondolkodásmód
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség

Előny:

  • Aktív angol nyelvtudás (tárgyalási szint)

Amit kínálunk:

  • Folyamatosan fejlődő, stabil, professzionális háttér
  • Szakmai fejlődés
  • Modern munkakörnyezet
  • Támogató, fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes juttatási csomag

Miskolc