Beszerző (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken. Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Miskolci autóipari beszállító partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Beszerző

Feladatok:

  • Operatív és stratégiai beszerzési feladatok ellátása,
  • Hozzájárulás a beszerzési menedzsment rendszer fejlesztéséhez,
  • Meglévő és leendő ügyfelekkel való rendszeres kapcsolattartás,
  • Új beszerzési források, partnerek felkutatása,
  • Árajánlatok kezelése,
  • Szerződések előkészítése, szerződéskötések lebonyolítása,
  • Ártárgyalások szervezése, előkészítése, levezetése,
  • Riportálás a cégvezetés felé.

Elvárások:

  • Elsősorban gazdasági/műszaki/logisztikai felsőfokú végzettség és/vagy beszerzői tapasztalat,
  • Magabiztos angol nyelvtudás, amely a napi munkavégzéshez szükséges,
  • Beszerzési területen szerzett szakmai tapasztalat, előny az elektronikai iparban szerzett tapasztalat,
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek, előny az SAP vállalatirányítási rendszer ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés egyéni megállapodás alapján,
  • Stabil cégháttér,
  • Dinamikusan fejlődő vállalat,
  • Összetartó csapat.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Miskolc