A hirdetés már lejárt!

Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóik gyártásához! Az autógyártás folyamatosan fejlődő és megújuló képviselőjénél kiemelkedő juttatások, kellemes munkahelyi környezet és hosszútávú karrierlehetőségek várnak!

Beszerzési és értékesítési munkatárs

Feladatok

  • A vállalatnál feleslegessé vált, nem használt non produktív anyagok, berendezések, eszközök értékesítése
  • Értékesítéssel kapcsolatos tenderek, versenykiírások és értékesítési tárgyalások lebonyolítása
  • Eladási szerződések előkészítése és megkötése
  • Az értékesítési folyamat működtetése és fejlesztése

  • A beszerzési folyamatokat érintő belső ellenőrzések/belső auditok önálló lebonyolítása, az eredmények riportálása, az ellenőrzés eredményéhez mérten intézkedések definiálása
  • A belső ellenőrzési folyamat működtetése és fejlesztése

  • Kevésbé komplex beszerzési feladatok, projektek lebonyolítása
  • Piackutatás, tendereztetés, ártárgyalás és szerződések előkészítése
  • Kimutatások, riportok készítése
  • Egyéb beszerzési folyamatokat támogató feladatok ellátása
  • Beszállítókkal és társterületekkel való szoros együttműködés
  • Kisebb komplexitású beszerzési feladatok kezelése
  • Beszerzői csapat támogatás különböző beszerzési releváns feladatokban

Követelmények

  • Főiskolai végzettség (gazdasági, számviteli, vagy müszaki területen)

  • Tárgyalóképes német nyelvismeret

  • Értékesítési affinitás
  • Jó kommunikációs készség

  • Tárgyalási kompetencia és tapasztalat

  • Audit/belső ellenőrzés terén szerzett tapasztalat előny

  • Eredményorientált és csapatjátékos

  • 2-3 éves operatív beszerzési/értékesítési vagy hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és komplex juttatási csomag
  • Támogató légkör, emberközpontú vezetés, összetartó csapat
  • Lendületes, stabil nemzetközi környezet
  • Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
  • A német vagy az angol nyelv mindennapos használatának és fejlesztésének lehetősége
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye

Kecskemét

Budapest