Beszerző (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Miskolci autóipari beszállítócég partnerünk keresi beszerző kollégáját!

Beszerző

Feladatok

  •  A beszerzési folyamatok gördülékenységének biztosítása (ennek kapcsán folyamatos ellenőrzés és kiértékelés)
  • Hibák feltárása a beszerzési folyamatokban, munkafolyamatok fejlesztése, fejlődés biztosítása.
  • A megfelelő alapanyag időben való érkeztetése a szükségletek kielégítésének megfelelően, valamint az értékesítési targethez igazodva.
  • Beszerzések, szállítmányok nyomonkövetése, aktualizálása.
  •  A folyamatos fejlődés érdekében a beszerzési folyamatok és szükségletek összevetése gazdasági szempontból, beszerzési költségek optimalizálása
  • Árakról, árváltozásokról információszerzés, árajánlatokról riportok készítése.
  • Jó kapcsolat ápolása és együttműködés a beszállítókkal, reklamációkezelés.
  •  Raktárkészlet folyamatos ellenőrzése, optimális készletszint biztosítása.
  •  Az elektronikus adatbázis folyamatos frissítése a beszerzéssel kapcsolatosan.

Követelmények

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Minimum középfokú iskolai végzettség / Érettségi, preferáltan Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Proaktív és önálló munkavégzés, magabiztos fellépés

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés tapasztalatnak megfelelően
  • Számos bónuszlehetőség (jelenlét, teljesítmény alapján)
  • Fejlődési lehetőség
  • Multinacionális céges munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Miskolc

Budapest