Beszerző (Budapest)

Beszerző

Megbízónk egy gyógyszeripari cég, akik a vegyipari anyagok gyártása terén nagy gyártókapacitással és szakmai tapasztalattal rendelkeznek. Jelenleg bővülés miatt keresik leendő Beszerző kollégájukat vegyészmérnök végzettséggel. Ha Önnek fontos a családias légkör, a hosszú távú munkalehetőség és a csapatmunka, jelentkezzen az alábbi pozícióra!

Feladatok

  • Vegyi alapanyagokra vonatkozó ajánlatok begyűjtése, összehasonlítása
  • Potenciális szállítók felkutatása
  • Beszállítói tárgyalások levezetése
  • Vegyi alapanyagok megrendelése
  • Új beszerzési források felkutatása
  • Középtávú beszerzési tervek elkészítése
  • Költségcsökkentési lehetőségek felkutatása
  • Rendelések folyamatos nyomon követése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, vámügyintézővel
  • Nyilvántartások, dokumentáció naprakészen tartása
  • Kimutatások, összehasonlító elemzések elkészítése

Elvárások

  • Vegyészmérnök végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Legalább 3-5 év vegyipari, illetve beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Napi munkavégzéshez szükséges számítógépes ismeret
  • A kiválasztásnál előnyt jelenthet: Gazdasági területen, illetve gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Cafeteria rendszer
  • Egyéb béren kívüli juttatások (pl. lakhatási támogatás)

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest