Beszerző (Somogy vármegye)

Beszerző

Leírás

Somogy megyei gyártó partnercégünk megbízásából keresünk új munkatársat Beszerző pozícióba egy támogató csapatba.

Beszerző

Feladatok

  • Beruházásokhoz, projektekhez, termékbevezetéshez, nem termelési anyagokhoz kapcsolódó beszerzési feladatok komplex ellátása
  • Műszaki egyeztetések szervezése, nyomon követése a beszállítókkal
  • Aktív beszerzési támogatás a projektek előkészítési fázisában
  • A teljes beszerzési folyamat lebonyolítása (igénymenedzsment, ajánlatkérés, ártárgyalások, ártükör, beszerzési döntéselőkészítő anyagok elkészítése, szerződésekhez adatösszeállítás)
  • Büdzsé betartása/betartatása, kalkuláció, kimutatás
  • A vállalatirányítási rendszerben a beszerzéshez kapcsolódó háttér folyamatok, feladatok és adminisztrációs tevékenységek elvégzése
  • Megrendelések nyomon követése
  • Hatékony együttműködés a társosztályokkal és a partnerekkel
  • Adatszolgáltatások elkészítésében való közreműködés
  • Részvétel a terület hatékonyságnövelési projektjeiben
  • A felmerülő beszerzési igények folyamatos és magas szintű követése és kiszolgálása (beruházás, alapanyag, segédanyag, szolgáltatás)
  • Beszerzési stratégiák kialakítása
  • Ártárgyalások lebonyolítása, szerződések (standard, keret-, egyedi) előkészítése és felügyelete
  • Új beszállítók felkutatása, kiválasztása, beintegrálása a vállalati folyamatokba
  • Rendszeres kapcsolattartás a hazai és külföldi beszállítókkal, társosztályokkal vállalaton és konszernen belül
  • Beszállítók értékelése, beszállítói menedzsment
  • Beszerzési folyamatok értékelése és fejlesztése, erőforrás optimalizálás

Elvárások
  • Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség
  • Aktív, tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Legalább 2 éves közép-vagy nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat stratégiai beszerzésben vagy projektvezetésben, pályázatok, tenderek bonyolításában, szerződések, keretmegállapodások kötésében
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló munkaszervezési és kommunikációs készség, analitikus gondolkodásmód és terhelhetőség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:
  • Termelő vállalatnál szerzett 5 vagy több éves beszerzési gyakorlat
  • Integrált vállalatirányítási rendszer használatában szerzett gyakorlat

Amit kínálunk
  • Célprémium rendszer
  • 13. havi fizetés
  • Cafeteria juttatások
  • Jelenléti és senioritás bónusz
  • Rugalmas munkarend
  • Németországi kiküldetések

Munkavégzés helye

Somogy megye