Beszerző (Budapest)

Ügyfeleink és kollégáink biztonsága érdekében otthonról dolgozunk, de a kiválasztás folyamata nem állt meg. Továbbra is várjuk jelentkezését erre a nyitott pozíciónkra. Bár most fizikailag távolságot kell tartanunk, mindent megteszünk hogy megfelelő támogatást nyújtsunk ebben a mindenki számára nehéz időszakban, ezért a személyes találkozó helyett videointerjúkat folytatunk.

Beszerző

Feladatok

  • meglévő beszállítókhoz kapcsolódó ügyek teljes körű kezelése, a velük való folyamatos kapcsolattartás
  • új beszállítók felkutatása, versenyeztetése valamint ártárgyalások önálló lebonyolítása
  • piaci helyzet figyelemmel követése, elemzések és statisztikák készítése
  • beszállítói teljesítmények felügyelete és javító intézkedések bevezetése
  • proaktív rizikó-menedzsment,
  • értékelemzések, célköltségszámítások

Követelmények

  • felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség
  • beszerzés/logisztika/ anyaggazdálkodás területen szerzett releváns tapasztalat
  • ERP rendszerek, SAP ismerete előny
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • önálló és lendületes munkavégzés
  • csapatjátékos, kapcsolatteremtő és felelősségteljes személyiség
  • kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • szakmai kihívások nemzetközi környezetben
  • rugalmas munkaidő, home office lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest