Beszerző (Gépgyártás) (Dévaványa)

A hirdetés már lejárt!

Svájci tulajdonban működő, egyedi gépgyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Beszerző (Gépgyártás)

Elvárások:

  • Anyagismeret,
  • Gyártási tapasztalat,
  • Rajzolvasási ismeret,
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvismeret (szóban és írásban egyaránt),
  • Biztos számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, Adatbázis kezelés),
  • 1-3 év tapasztalat , szakirányú végzettség

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret

Feladatok:

  • Megrendelések lebonyolítása, rögzítése a vállalati rendszerben,
  • A munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése,
  • A gyártáshoz szükséges alapanyag ellátás biztosítása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés,
  • Utazási költségtérítés,
  • Előrelepési lehetőség, ,
  • Munkaidő:, 8-16:30

Munkavégzés helye:

Dévaványa

Dévaványa