Beszerző, import beszerző (Miskolc)

Modern, környezettudatos vendéglátóipari csomagolóanyagokkal foglalkozó nagykereskedés megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Beszerző, import beszerző

Elvárások:

  • Környezettudatos szemlélet,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Legalább középfokú végzettség,
  • Elemzői szemlélet,
  • Önállóság

Előnyt jelent:

  • Csomagolóanyagokhoz köthető munkatapasztalat, vagy ebben a témában szerzett végzettség,
  • Kreativitás

Feladatok:

  • Csomagolóanyag termékválasztékunk elemzése, kezelése,
  • Új termékcsaládok piaci bevezetése,
  • Sajátmárkás termékeink fejlesztésben való aktív részvétel,
  • Hazai és külföldi beszállítók, gyártók felkutatása,
  • Ártárgyalások,
  • Áruszükséglet monitorozása, beszerzési tárgyalások lebonyolítása,
  • Gazdasági elemzések készítése a stratégiai döntésekhez,
  • Rendszeres havi és éves beszámolók készítése a vezetőség részére a termékválasztékról, piaci pozíciónkról,
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, raktárvezető kollégákkal, területi képviselőkkel,

, Megbízóról:,

Cégcsoport jelenleg a magyarországi gasztronómia területén több divízióban is meghatározó piaci szereplő, a környezetbarát csomagolóanyagoktól az éttermi szoftverek és alkalmazások fejlesztéséig, széles spektrumon., Többek között a "Gastron" illetve a "Box Again" márkanevek is a csoporthoz tartoznak., Ennek a dinamikusan fejlődő cégcsoportnak a csomagolóanyag divíziójához keresünk Beszerző munkatársat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix bér,
  • Béren kívüli juttatások (sporttámogatás, céges telefon korlátlan használattal, stb.),
  • Új, modern munkaeszközök,
  • Fiatalos munkakörnyezet,
  • Stabil munkáltatói háttér,
  • Változatos, kreatív feladatok,
  • Teljes körű betanítás, és ha szükséges a szakirányú továbbképzések biztosítása.,
  • Valódi előrelépési lehetőség,

, Pályakezdő fiatalok jelentkezését is várjuk!,

Munkavégzés kizárólag hétköznap!

Munkavégzés helye:

Miskolc

Miskolc