Beszerző munkatárs (Budapest)

Az Elektromont Kft. budapesti székhelyű, magyar tulajdonú vállalat, a kis- és közepes sorozatú elektronikai bérmunka gyártás Magyarország egyik meghatározó szereplője munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Beszerző munkatárs

Feladatok

  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok, technológiai segédanyagok beszerzése,
  • Árajánlatok bekérése, kiértékelése,
  • Megrendelések leadása, nyomon követése, feldolgozása a vállalatirányítási rendszerben,
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, megrendelőkkel,
  • Kalkulációk készítése,
  • Szállítás és vámügyintézés,
  • Kapcsolattartás belső munkatársakkal.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Legalább 1 év beszerzési tapasztalat,
  • Számítógép megbízható gyakorlati alkalmazása (internet, Excel, Word, e-mail),
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség,
  • Pontos, precíz, motivált munkavégzés.

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség,
  • Elektronikai alkatrész ismeret,
  • Második nyelv aktív használata (német, francia),
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat,
  • Hasonló munkakörben való jártasság.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Hosszútávú együttműködés,
  • Nyugodt, családias légkör,
  • Modern munkakörnyezet.

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

Küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest