Beszerző munkatárs (Budapest)

Donauchem Kft.

Beszerző munkatárs

Jelentős nemzetközi háttérrel rendelkező vegyipari disztribúciós cég XXII. kerületi munkahelyére keres kollégát önálló és teljeskörű beszerzési feladatok ellátására

Feladatok

  • a beszerzési feladatok napi szintű ellátása egy adott árucsoport tekintetében
  • teljeskörű beszerzési folyamat intézése a kapcsolatfelvételtől a készletre vételig
  • az áruforgalomhoz kapcsolódó kísérő dokumentáció kezelése, költségek leigazolása
  • új beszállítók keresése

Elvárások

  • vegyi alapanyagok beszerzésében szerzett rutin
  • felsőfokú végzettség
  • minimum 5 éves direkt beszerzői területen szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • rendszerben való gondolkodás képessége
  • önállóság, megbízhatóság, terhelhetőség
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Előny

  • EU-n kívüli (harmadik) országokból történő beszerzési tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil munkahely
  • versenyképes jövedelem
  • kellemes munkakörnyezet
  • dinamikus önállósággal járó munkakör

Havi nettó fizetési keret

  • 350.000 Ft

Kérjük, hogy magyar és angol nyelvű önéletrajzát legyen szíves megküldeni.

Budapest