Beszerző (Sopron) (Sopron)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk Beszerző munkatársat keres.

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk Beszerző munkatársat keres soproni munkavégzésre.

Az Exact Systems cégcsoport az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, amely a világ 13 országában megtalálható. Dinamikusan növekvő cégcsoportunk Beszerző munkatársat keres soproni munkavégzésre, akár azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok, munkák

  • Az elektronikai alkatrészek gyártásához szükséges alapanyagok beszerzésének koordinálása
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Szakirányú végzettség (Felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Angol vagy német nyelv magabiztos használata írásban és szóban
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Proaktív gondolkodásmód

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés + bónuszok (havi és féléves)
  • Rugalmas munkaidő
  • Innovatív munkakörnyezet
  • Munkába járás támogatása
  • Fejlődési lehetőség

Sopron