Operátor (Tatabánya)

A Delego Kft. Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Operátor
46

Feladatok

  • Gépek alapanyaggal való ellátása
  • Automata és fél automata gépsorok kezelése
  • Elkészült termékek minőségének ellenőrzés
  • Válogatás, címkézés

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Precizitás, pontosság
  • Megbízható személyiség
  • Önálló munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

Multinacionális partnercégünk számára keresünk BETANÍTOTT OPERÁTOR ollégát! Kis csapat és családias környezet vár!

Szabad hétvégék és bejárási támogatás Tatabányán lakóknak is!

  • ALAPBÉR + KIMAGASLÓ pótlékok
  • CAFETERIA - 37.500 Ft. / negyedév
  • JELENLÉTI BÓNUSZ
  • Év végi TERMELÉSI BÓNUSZ
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Munkába járás támogatása!

Munkavégzés helye

Környe

Tatabánya