Betanított anyagmozgató/logisztikus (Budapest)

A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Betanított anyagmozgató/logisztikus
215

Feladatok

  • Daru kezelése és elektromos targonca vezetése
  • Gyártáshoz szükséges alkatrészek, alapanyagok mozgatása
  • Gyártási gépek és munkaállomások kiszolgálása alapanyagokkal
  • Termelési terv alapján anyagok, alkatrészek bekészítése daru és targonca segítségével
  • Alkatrészek ledaruzása gépekről, pántolása, másik csarnokba szállítása
  • Beérkező alapanyagok kicsomagolása, ellenőrzése
  • Visszárú begyűjtése, összekészítése visszaszállításra
  • Műszakvezető utasításainak maradéktalan betartása

Elvárások

  • Híd darukezelői és elektromos gyalogkíséretű targoncavezetői jogosítvány – érvényes orvosi pecséttel
  • Legalább 1 éves tapasztalat darukezelésben és targoncavezetésben
  • Alapszintű számítógépes ismeretek (munkaműveletek rögzítése, telefonnal történő tárhelyre vételezés vonalkódos beolvasás alapján)
  • Szabálykövető hozzáállás, igényes munkavégzésre való törekvés
  • Önálló, pontos és precíz munkavégzés
  • Toleráns, csapathoz jól alkalmazkodó személyiség
  • Jó kézügyesség és térlátás
  • Munkavédelmi és technológiai szabályok maradéktalan betartása
  • Erős fizikai állóképesség
  • Túlóra vállalási hajlandóság

Amit kínálunk

Olaj- és száraz transzformátorok gyártásával, fejlesztésével foglalkozó multinacionális partnerünk számára új munkatársakat keresünk Betanított anyagmozgató/ logisztikus pozícióba:

MODERN munkakörülmények – KIMAGASLÓ bérezés –FEJLŐDÉSI lehetőség – BETANÍTÁS mentor által

  • MAGAS alap órabér: br. 1760-1980 Ft/óra (tapasztalattal arányosan)
  • Egyéb juttatások:
    • 10%-os HAVI BÓNUSZ
    • CAFETERIA (br. 504 000 Ft/év)
  • BEJELENTETT munkaviszony HOSSZÚ TÁVON
  • Megbecsülés és elismerés, fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület
  • Műszakrend:
    • 4 műszak (2 nap munka/2 nap pihenőnap -» 12 órás munkanapok)
    • 3 műszak (hétfőtől- péntekig tartó munkavégzés, SZABAD hétvégék)
Budapest