Betanított fémipari álláslehetőségek (Budapest)

A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Betanított fémipari álláslehetőségek
223

Feladatok

  • Transzformátorok gyártásához kapcsolódó feladatok elvégzése – minden munkakörben más és más
  • Gépek alapanyaggal való ellátása és működésük során azok ellenőrzése
  • Legyártott termékek minőségének ellenőrzése, darabszámok számítógépes dokumentálása
  • Munkafolyamatok minden munkakör esetén MEGTANULHATÓAK, a BETANULÁSBAN szakképzett kollégák segítenek!

Elvárások

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Gyártásban/ termelésben szerzett tapasztalat
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Szabálykövető hozzáállás, igényes munkavégzésre való törekvés
  • Önálló munkavégzés, ugyanakkor csapatjátékos személyiség
  • Jó kézügyesség és monotónia-tűrés, erős fizikai állóképesség
  • Túlóra vállalási hajlandóság

Amit kínálunk

Olaj- és száraz transzformátorok gyártásával, fejlesztésével foglalkozó multinacionális partnerünk számára új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
Betanított álláslehetőségek Csepelen!
Budapest, XXI. kerület
MODERN munkakörülmények – KIMAGASLÓ bérezés – FEJLŐDÉSI lehetőség – BETANÍTÁS mentor által

Br. 1724-2090 Ft/óra – pozíciótól függően és tapasztalattal arányosan!

  • Betanított pozíció fémipari területen
    • Betanított anyagmozgató/logisztikus
    • Betanított transzformátor szerelő
    • Betanított gépkezelő (vasmag daraboló, tekercselő, kályhás)
    • Betanított fémmegmunkáló
  • MAGAS alap órabér: br. 1725-2090 Ft/óra  pozíció és  tapasztalattól függően!
  • Egyéb juttatások:
    • 10%-os HAVI BÓNUSZ
    • CAFETERIA (br. 504 000 Ft/év)
  • BEJELENTETT munkaviszony HOSSZÚ TÁVON
  • Megbecsülés és elismerés, fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület
  • Műszakrend: 2-3-4 műszakos munkarend – pozíciótól függően
    • 2 műszak: hétfőtől- péntekig tartó munkavégzés délelőtti és délutáni műszakrendben, napi 8 óra munka – SZABAD hétvégék
    • 3 műszak: hétfőtől- péntekig tartó munkavégzés délelőtti, délutáni és éjszakás munkarendben, napi 8 óra munka – SZABAD hétvégék
    • 4 műszak: 2 nap munka – 2 nap szabadnap váltakozása, napi 12 óra munka

Munkavégzés helye

Budapest XXI. kerület

Budapest