Betanított fémipari munkás (WHC011479) (Székesfehérvár)

Betanított fémipari munkás (WHC011479)

Munkatársakat keresünk betanított és szakképesített (asztalos, villanyszerelő, lakatos, hegesztő, fényező) pozíciókba.

Feladatok:

Betanított munkakör:

  • Takarólemezek formára hajlítása, megmunkálása vagy
  • Műanyag/ üvegszálas anyagok ragasztása (laminátor),
  • Lótéri speciális gumiburkolat szabása, ragasztása

Villanyszerelő:

  • Lószállító kamionok, lakóautók áramellátásának biztosítása
  • Pneumatikai, hidraulikai szerelés
  • Gyengeáramú, erősáramú berendezések szerelése
  • Elektromos hajtások kiépítése

Hegesztő:

  • Vasból, acélból, saválló lemezből és egyéb fémekből készült szerkezeti anyagok, gépalkatrészek és lemezek egymáshoz hegesztése, CO hegesztés
  • Hegesztő berendezések működtetése

Asztalos:

  • A szakmai elvárások és a megrendelői igények alapján az asztalos és faipari munkák precíz kivitelezése
  • Az elkészült termékek ellenőrzése, felmerülő hibák javítása
  • A járműfelépítmény gyártó egységekben kész bútorok beépítése

Lakatos:

  • Szerkezeti elemek készítése, acél- és fémszerkezetek előgyártása, készítése, javítása, szerelése műszaki dokumentációk alapján
  • Egyszerű gépészeti műszaki rajzok olvasása
  • Alapmérések, elvégzése, ellenőrzése
  • A munkadarab forgácsolás nélküli hidegalakító eljárásokkal történő alakítása
  • Kötések készítése, szerelése, hegesztés
  • Gépelemek és gépszerkezetek szerelése (cseréje, javítása, karbantartása, beállítása)
  • Gépek, berendezések üzembe helyezése, szerelése, javítása, karbantartása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség vagy hasonló munkakörökben szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Motiváltság
  • Csapatszellem, megbízhatóság
  • Felelősségteljes hozzáállás

Munkavégzés helye

Székesfehérvár