BETANÍTOTT FÉMMUNKÁS (Vecsés)

Betanított fémmunkás állás Vecsésen: csiszolás, polírozás, laminálás, vegyi felületkezelés.

BETANÍTOTT FÉMMUNKÁS (Vecsés)
A hirdetés már lejárt!

Cégünk, egy vecsési székhelyű rézműves, ötvös és gravírozó vállalkozás, amely országos szinten gyárt gyárt érmeket, díjakat, plaketteket, vésett gravírozott ipari alkatrészeket, valamint géptáblákat, cégtáblákat. Magas minőségű, precíz kivitelezésünkkel állunk partnereink rendelkezésére.

Fémipari betanított munka (Csiszolás, Polírozás, Laminálás, Vegyi felületkezelés)

Vecsési székhelyű rézműves, ötvös és gravírozó cégünk az egész országba gyárt érmeket, díjakat, plaketteket, ipari alkatrészeket, valamint géptáblákat, cégtáblákat.

Jelenleg keresünk betanított fémmunkás munkatársakat az alábbi feladatokra:

  • Csiszolás

    Polírozás

    Laminálás

    Vegyi felületkezelés

Amit elvárunk:

  • Dolgozni akarás és kitartás

  • Monotóniatűrés

  • Kézügyesség és precizitás

  • Terhelhetőség

  • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, napi 8 órás munkaviszony

  • Fix alapfizetés + teljesítménybér

  • Az első 3 hónapban: nettó kb. 250.000 Ft/hó

  • 3 hónap után teljesítményértékelés alapján új szerződést kötünk, amelyben a fizetés legalább 30%, de akár 50% emelést is tartalmazhat

  • Hosszú távú, stabil munkahely

  • Betanítás és folyamatos támogatás

  • Amennyiben szeretnél fejlődni és tanulni, cégünk támogatja a szakmai előrelepésedet! Lehetőséget biztosítunk számodra, hogy szakmunkás vagy technikusi képzésben részt vegyél, amit teljes mértékben támogatunk.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Nálunk nem gond, ha még nincs tapasztalatod – a lényeg, hogy akarj dolgozni és kitartó legyél!

Jelentkezés módja:
Küldd el önéletrajzodat és elérhetőségeidet a Jobline.hu hirdetési oldalon keresztül, a jelentkezési felületen!

Csatlakozz csapatunkhoz, ha szereted a precíz munkát és nem riadsz vissza a kihívásoktól!
Várjuk jelentkezésedet!

Munkabér

  • nettó  250 000 - 320 000  Ft  / hó
Vecsés

Állásajánlatok - legnépszerűbb városok