Betanított forgácsoló (Zsámbék)

BETANÍTOTT FORGÁCSOLÓ MUNKALEHETŐSÉG KIEMELT BÉREZÉSSEL!

Ha fontos számodra a bejelentett munkaviszony, a nyugodt és nagyon-nagyon tiszta munkahelyi légkör, akkor jelentkezz hozzánk és dolgozz velünk akár azonnali kezdéssel!

Zsámbékon található partner cégünkhöz keresünk betanított gépkezelő pozícióba munkatársakat.

Piacvezető magyar tulajdonú, független európai vállalatnál dolgozhatsz, akik több, mint 60 országban forgalmazott termékpalettával vannak jelen a piacon.

Feladatok

  • apró műanyagipari termékek gyártása;
  • CNC vezérlésű esztergagépek, marógépek, egyéb félautomata robotizált eszközök automatizált kezelése,
  • termékek felületének ellenőrzése mikroszkóp segítségével;
  • gépkezelés tiszta környezetben;
  • termékek szemrevételezéssel és mérőműszerrel történő ellenőrzése;
  • maximum 2 gép egyidejű kezelése.

Elvárások

  • alapfokú végzettség és alapfokú informatikai ismeret;
  • monotónia tűrés és precizitás;
  • legyél kiegyensúlyozott, és önmagadra igényes.

Előnyök

  • A munkavégzés fizikailag nem megterhelő;
  • dolgozhatsz ülve vagy állva, ahogy neked kényelmes;
  • családias, nyugodt és gyönyörű munkakörnyezet;
  • tényleg csapatjátékos és jó fej kollégákkal fogsz együttműködni.

Munkaidő

3 műszakos munkarendben, napi 8 óra

Bérezés

A munkaerő piacon kiemelkedően magas alapbér! + Pótlékok, bónuszok, éves bónusz, magánegészségügyi biztosítás, munkába járási támogatás, éves nettó 400ezer forintos cafeteria.

Munkavégzés helye

Zsámbék

Kiválasztás, belépés folyamata:

Miután megkaptuk az önéletrajzodat, telefonos beszélgetésre készülj, majd ha egyeznek az elképzeléseink, személyes találkozó Zsámbékon a munkavégzés helyén.

Gyere el, ismerd meg a céget, hogy dönteni tudj!

Amennyiben elnyerte a tetszésedet az álláslehetőség jelentkezz a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Zsámbék