Betanított gázszerelő (Budapest)

Superbrands díjas földgázszolgáltató partnerünk megbízásából

Betanított gázszerelő

kollégákat keresünk budapesti munkavégzési hellyel egy műszakos kedvező munkarendbe

Feladatok

  • A gázelosztó és csatlakozó vezetékek üzembe helyezése, gáztalanítása, valamint a beépített elzáró szerelvények és azok tartozékainak, műtárgyainak ellenőrzése, karbantartása, javítása és az üzemzavarok feltárása, elhárítása
  • Mérő és nyomásszabályozó csere
  • Gázhálózaton nyomásmérések végzése
  • Készenléti szolgálatban való részvétel

Elvárások

  • víz és/vagy gázszerelői munkakörben szerzett tapasztalat: 0 - 3 év
  • gázvezeték- és készülékszerelői szakképesítés vagy központi fűtés-víz- gázszerelő - B kategóriás jogosítvány - Együttműködési készség, önálló munkára való alkalmasság, pontos munkavégzés - jó fizikum

Nem feltétel, de előnyt jelent:

  • nyomvonalas közmű szolgáltatás területén szerzett tapasztalatod van
  • mestervizsga, PE/acél hegesztő minősítés vagy nyomásszabályozó állomás karbantartói vizsga

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség, teljes bejelentés
  • teljesen felszerelt céges autó
  • vonzó juttatási csomag, melynek része a kiemelkedő cafetéria, és prémium
  • egészségbiztosítás, élet - és balesetbiztosítás
  • kiszámítható munkaidő
  • munkába járás támogatása - szakmai fejlődési lehetőség - releváns képzések támogatása - változatos munkakörnyezet
  • üdülési, sportolási lehetőségek
  • lakóhelytől távoli munkavállalás esetén a vállalat mobilitási programja keretében támogatja az új munkavállaló költözését, illetve lakhatását

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye

Budapest

Ha érdekel a lehetőség, kérlek küldd el az önéletrajzod.

A hirdetéssel kapcsolatos további információkat a 06-30-555-9445-ös telefonszámon adunk!

Budapest