Betanított Gépkezelő (Nyergesújfalu)

A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Betanított Gépkezelő
398

Feladatok

  • Gépek kezelése, működésük felügyelete

  • Alapanyag befűzése, felhasználásuk felügyelete

  • Kész termékek minőségének ellenőrzése, azok mozgatása kézibéka segítségével

  • Alapanyag valamint legyártott termékek számolása, dokumentálása

  • Munkavédelmi eszközök ELŐÍRÁS szerinti használata

  • Munkaterület tisztántartása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség

  • Kiváló színlátás és egészségügyi állapot – elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez, szigorú orvosi vizsgálat várható

  • Folyamatos, megszakítás nélküli 3 műszakos munkarend vállalása -8 órában

  • 5 nap délelőtt ⮕3 nap pihenő ⮕3 nap délután ⮕4 nap éjszaka ⮕3 nap pihenő ⮕4 nap délután ⮕3 nap éjszaka ⮕1 nap pihenő ⮕2 nap délelőtt

  • MOTIVÁLT, dolgozni akaró hozzáállás

  • Precíz és önálló munkavégzés

Amit kínálunk

DOLGOZZ egy stabil hátterűcégnél, ahol megbecsülik munkádat és támogatnak!

Folyamatos, megszakítás nélküli 3 műszakos munkarend vár rád, INGYENES SZÁLLÁSSAL és KEDVEZMÉNYES ÉTKEZÉSSEL!

EXTRA bónuszokkal és EMELT műszakpótlékkal TÁMOGATNAK, hogy

TÖBBET tudj keresni!

JELENTKEZZ most és legyél csapatunk ÉRTÉKES tagja!