Betanított Gépkezelő (Nyergesújfalu)

A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Betanított Gépkezelő
398

Feladatok

  • Gépek kezelése, működésük felügyelete

  • Alapanyag befűzése, felhasználásuk felügyelete

  • Kész termékek minőségének ellenőrzése, azok mozgatása kézibéka segítségével

  • Alapanyag valamint legyártott termékek számolása, dokumentálása

  • Munkavédelmi eszközök ELŐÍRÁS szerinti használata

  • Munkaterület tisztántartása

Elvárások

  • AKARJ és TUDJ dolgozni à EZ A LEGFONTOSABB

  • RENDELKEZZ 8 általános iskolai végzettséggel

  • LEGYÉL jó erőben, kifogástalan egészségügyi állapotban

  • BÍRD a monoton, álló munkát

  • SZEMED LEGYEN olyan, mint a sasé KIVÁLÓ látásra és színlátásra lesz szükséged, mert ez elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez

  • VÉGEZD munkádat önállóan és koncentráltan

  • LEGYÉL kitartó és olyan személy, akire számíthatunk

  • VÁLLALD a folyamatos, megszakítás nélküli 3 műszakos munkarendet (napi 8 órában):

5 nap délelőtt → 3 nap pihenő → 3 nap délután → 4 nap éjszaka → 3 nap pihenő → 4 nap délután → 3 nap éjszaka → 1 nap pihenő → 2 nap délelőtt

Ezekkel rendelkezel, így már csak az a kérdés LEADOD-E a jelentkezésed és KOMOLYAN gondolod-e az érdeklődésedet! à SZÁMÍTUNK RÁD!

Amit kínálunk

Eleged van a TÚLHAJSZOLÁSBÓL, FELGYORSÍTOTT tempóból és a BONYOLULT munkafolyamatokból?

NORMÁL ütemben, PRECÍZEN szeretnél dolgozni, figyelve a MINŐSÉGI munkavégzésre? Emellett VERSENYKÉPES jövedelemre vágysz és ezért HAJLANDÓ vagy TENNI is? NEM RIASZT a megszakítás nélküli, folyamatos munkarend?

ITT a TE LEHETŐSÉGED -> JELENTKEZZ!

Az országból BÁRHONNAN leadhatod jelentkezésed, mint pályakezdő vagy pályaváltó!  Lehetsz tapasztalt a területen vagy nem, NINCS végzettséged? – AZ SEM SZÁMÍT, NÁLUNK a HELYED mert parkosított gyári környezetben MINDENRE MEGTANÍTUNK!

  • FIX alapbér

  • Br. 424.500 Ft éves CAFETERIA csomag

  • Br. 50.000 Ft BÓNUSZ minden hónapban

  • +1 SZABADNAP minden hónapban, ajándékba

  • 10%-os HÉTVÉGI pótlék

  • 120%-os TÚLÓRAPÓTLÉK– önkéntes alapon!

  • 160%-os EXTRA bónusz, időarányos kifizetéssel, két részletben!

  • BÉRELŐLEG – ha szükséged lenne rá*

  • Munkád megbecsülése EMELT műszakpótlékkal:

    • Délelőtt: 10% – nálunk a reggeled is extra!

    • Délután: 30%

    • Éjszaka: 60%

  • INGYENES, KÉNYELMES szállás – nem tipikus munkásszállókon!

  • KEDVEZMÉNYES étkezési lehetőség

  • TÁMOGATOTT hazautazás (35 Ft/km üzemanyag-támogatás, 86%-os vonaljegy térítés)

  • PONTOS BÉRUTALÁS minden hónap 5-én

KERESS bércsomagban br. 451.000 – 496.000*­** Ft között havonta!

Egyéb tudnivalók:

  • A munkaviszony 1. hete a BETANULÁSI időszak (munkavégzés ekkor: hétfőtől péntekig 5:40-14-:00)

  • Velünk AZONNAL munkába állhatsz

  • Biztosítunk túlórázási lehetőséget is (Önkéntes alapon vállalható a próbaidő letelte és megfelelő betanulást követően.)

*KÉRHETŐ bérelőleg, a szabályzatban foglaltaknak megfelelően

Munkavégzés helye

Nyergesújfalu,

Nyergesújfalu