Betanított gépkezelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Betanított gépkezelő
220

Feladatok

  • Plc vezérelt gyártógépek (lemezdaraboló, tekercselő, öntő) kiszolgálása és kezelése

  • Gépkezelői karbantartások elvégzése

  • Transzformátorok vasmagjainak szerelése (vékony lemezekből történő összeállítás speciális készülékekben)

  • Alkatrészek felületelőkészítése szemcseszóró berendezéssel

  • Alkatrészek tisztítása, mozgatása

  • Kész termékek ellenőrzése és dokumentálása

  • Gyártási terület tisztán tartása

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség

  • Gépkezelésben szerzett tapasztalat

  • Fémipari ismeret - előny, de nem feltétel

  • Alapszintű számítógépes ismeretek

  • Többműszakos munkarend vállalása

  • Alapfokú műszaki rajz olvasási készség

  • Gyártáshoz használt kéziszerszámok ismerete, használatában szerzett gyakorlat

  • Szabálykövető hozzáállás, igényes munkavégzésre való törekvés

  • Önálló munkavégzés, ugyanakkor csapatjátékos személyiség

  • Kiváló fizikai állóképesség

  • Túlóra vállalási hajlandóság

Amit kínálunk

Dolgozz MODERN környezetben fémipari területen!

GÉPKEZELŐI TAPASZTALATTAL, HOSSZÚ TÁVRA keressük legújabb kollégáinkat több műszakos munkarendbe!

KIMAGASLÓ BÉRCSOMAG - BEKBECSÜLÉS – SABILITÁS

JELENTKEZZ, mert nálunk megtalálod a számításaidat!

  • MAGAS alapbér - termelési területtől és tapasztalattól függően

  • EXTRA béren felüli juttatások:

    • TELJESÍTMÉNYBÓNUSZ - havi br. bér 10-25%-a havi szinten, teljesítmény alapján

    • KIEMELKEDŐ CAFETERIA (br. 504 000 Ft/év) – nt. 32.000 Ft/hó

    • MUNKÁBAJÁRÁSI támogatás:

      • Budapest határain túlról érkezőknek autó esetén: 30 Ft/km arányban.

      • Tömegközlekedés esetén: 86%-os arányban.

  • EMELT MŰSZAKPÓTLÉK: 40%

  • HOSSZÚ TÁVÚ, BEJELENTETT munkaviszony

  • Megbecsülés és elismerés

  • FEJLŐDÉSI lehetőség

Egyéb, fontos információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület

  • Műszakrend: területtől függően 3 vagy 4 műszakos munkarend

Budapest