Betanított gépkezelő (Budapest)

A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Betanított gépkezelő
220

Feladatok

  • Középfeszültségű elosztó transzformátorok gyártáshoz használt célgépek kezelése:
    • tekercselő gép,
    • lemezdaraboló gép,
    • szárító és olajtöltő berendezések
  • Gépek alapanyaggal való feltöltése, azok indítása és működésük során felügyelete
  • Kész termékek ellenőrzése és dokumentálása
  • Napi karbantartási, tisztítási feladatok ellátása
  • Alkatrészek mozgatása a szükséges területre vagy mozgatásuk megrendelése
  • Gyártási terület tisztán tartása

Elvárások

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Gyártásban/termelésben szerzett tapasztalat
  • Műszaki érzék és érdeklődés
  • Alapszintű számítógépes ismeretek - elektronikus munkanapló vezetéséhez szükséges
  • Szabálykövető hozzáállás, igényes munkavégzésre való törekvés
  • Önálló munkavégzés, ugyanakkor csapatjátékos személyiség
  • Jó kézügyesség és monotónia-tűrés, erős fizikai állóképesség
  • Túlóra vállalási hajlandóság

Amit kínálunk

Olaj- és száraz transzformátorok gyártásával, fejlesztésével foglalkozó multinacionális partnerünk számára új munkatársakat keresünk Betanított gépkezelő pozícióba:

Budapest, XXI. kerület

Szereted a fémet és a fémmel való munkákat! Műszak érzékkel áldottak meg és a gépek kezelésében is szereztél már tapasztalatot! Amennyiben ezek igazak rád, akkor ez a lehetőség NEKED szól!
Dolgozz MODERN környezetben KIMAGASLÓ bérezésért, munkád során FEJLŐDJ és érj el magasabb szintet a mentori betanításnak köszönhetően!

  • MAGAS alap órabér: br. 1870 - 1980 Ft/óra (tapasztalattal arányosan)
  • Egyéb juttatások:
    • 10%-os HAVI BÓNUSZ
    • CAFETERIA (br. 504 000 Ft/év)
  • BEJELENTETT munkaviszony HOSSZÚ TÁVON
  • Megbecsülés és elismerés, fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület
  • Műszakrend: 4 műszak (2 nap munka/2 nap pihenőnap -» 12 órás munkanapok)
Budapest