Fémipari gépkezelő (Miskolc)

Német tulajdonú miskolci drótgyárba keresünk fémipari gépkezelő kollégát hosszú távra, akár azonnali kezdéssel! A cég a világ vezető beszállítói közé tartozik a gumiabroncs-, felvonó-, és darugyártó tevékenységeket folytató vállalkozások számára is. A minőségéről, precizitásáról ismert vállalat többek között Franciaországban, Indiában, Kínában és Dubaiban is rendelkezik gyártóbázisokkal. A miskolci telephely gyártási profiljában drótkötél-, valamint kábel és drótipari gépek, berendezések gyártása szerepel.

Fémipari gépkezelő

Feladatok

  • különböző gépcsoportokon való munkavégzés,
  • gépkezelés és gépbeállítások elvégzése,
  • együttműködés más operátorokkal.

Követelmények

  • befejezett 8 általános iskolai végzettség,
  • többműszakos munkarend vállalása  (3 nap nappal 06-18 között,  3 nap pihenő, 3 nap éjszaka 18-06 között,  3 nap pihenő),
  • jó fizikum, kézügyesség, monotonitástűrés.

Előny:

  • középfokú végzettség, vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • 1.hónap: br. 266 800 Ft
  • 2.hónap : br. 276 800 Ft
  • 3.hónap : br. 286 800 Ft
  • 100%-os útiköltség térítés tömegközlekedési eszközökre (vidéki és helyi egyaránt)
  • stabilitás, hosszú távú lehetőségek,
  • kb. 15 nap munkavégzés egy hónapban,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • családias munkakörnyezet,
  • gyümölcsnap
  • kötetlen munkaközi szünet
  • iskolakezdési támogatás (15.000 Ft/gyermek)
  • karácsonyi vacsora vagy év végi jutalom

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc