Betanított gyártósori operátor (Vecsés)

A Delego Consulting Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Betanított gyártósori operátor
2

Feladatok

  • Tekercselés
  • Ventilátorok összeállítása
  • Kisebb alkatrészek összeszerelése
  • Legyártott termékek minőségének ellenőrzése
  • Munkavégzés során használt gépek kezelése és felügyelete
  • Műszakvezető utasításainak betartása

Elvárások

  • Alapfokú iskolai végzettség (8 általános)
  • Kiváló színlátás
  • Jó kézügyesség és monotónia-tűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk

Könnyen betanulható ÖSSZESZERELŐI MUNKÁRA hirdetünk újra felvételt!

MEGEMELT BÉREZÉSSEL várunk, így bruttó 307.000 Ft és 420.000 Ft közötti fizetést vihetsz haza havonta! Kényelmes bejárásodról INGYENES céges buszjáratokkal gondoskodunk, melyek Budapestről és Pest megyén belül több településről is elérhetők!
  • KEZDÉS AZONNAL!
  • KIMAGASLÓ ÓRABÉR GYÁRTÁS/TERMELÉS TERÜLETEN (br. 1350 - 1780 Ft/óra)
  • KIEMELKEDŐ JUTTATÁSI CSOMAG
  • MÓZGÓBÉR: br. 15000 Ft. (Jár, ha nincs igazolatlan hiányzás)
  • FIX ÖSSZEGŰ BÓNUSZ (3000 Ft/nap) jár minden túlórával töltött napra
  • JELENLÉTI BÓNUSZ (br. 18.000 Ft/hó)
  • EMELT Műszakpótlékok (30% – délutáni és 50% – éjszakai)
  • Túlórapótlék (50% – hétközi és 100% – 150% hétvégi)
  • BETANULÁS: mentori program segítségével
  • STABIL HÁTTÉR egy kiszámíthatatlan világban
  • MODERN, multinacionális környezet
  • Fiatalos, ÖSSZETARTÓ CSAPAT, ahol minden korosztály képviselteti magát

Az INGYENES céges buszjáratokat az alábbi településeken éred el:

Budapest (VIII., IX., XIV., XVIII., XIX., ), Albertirsa, Cegléd, Ceglédbercel, Csévharaszt, Ecser, Gomba, Gyár, Gyömrő, Maglód, Mende, Monor, Monorierdő, Nagykáta, Péteri, Pilis, Sülysáp, Szentmártonkáta, Szőllőstelep, Tápiószecső, Tápiószentmárton, Üllő, Vasad, Vecsés.

Munkavégzés helye

Vecsés

Vecsés